ID: ACZ-2021-000443
Description: ÚDRŽBÁŘ - MECHANIK / ÚDRŽBÁŘKA - MECHANIČKA
Occupational group: Technik
Date of joining the company: asap
Place of assignment: Brankovice
Working hours: Full-time
Organizational integration: Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců. Výrobní závod v Brankovicích (okr. Vyškov) působí v tomto regionu již od roku 2007 a patří mezi zdejší významné zaměstnavatele.

V našem závodě v průmyslové zóně v Brankovicích pod novým jménem, ale zato s dlouhou tradicí Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích. Mimo jiné v našem týmu rádi přivítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici :
Your job profile:
  • Máte chuť naučit se spoustu nových věcí. My k tomu přidáme připravené zaškolovací plány a školitele, kteří se Vám budou věnovat, abyste mohli pečovat o naše výrobní linky a správně vyplňovat dokumenty.
  • Jsou Vám blízké stroje a rádi je opravujete. Největší část Vaší práce u nás totiž budou tvořit právě údržby (prediktivní/preventivní/týdenní/roční), opravy, seřizování a vylepšování našich automatizovaných výrobních linek. Zcela jistě tedy uplatníte Vaše technické znalosti a případné zkušenosti z této oblasti. Umíte-li pracovat s bruskou nebo frézkou, tím lépe.
  • Samostatnost, pečlivost a odpovědnost jsou Vaším poznávacím znamením. Právě takové lidi potřebujeme, abychom mohli stále vyrábět skvělé produkty, které dělají svět bezpečnějším a na které jsme hrdí.
  • Ráda pracujete s lidmi a nevadí Vám práce v noci. U nás budete pracovat v týmu s ostatními mechaniky, se specialisty a také s operátory výrobních linek a budete se střídat na nočních a denních směnách v systému krátkých a dlouhých týdnů. V průměru díky tomu půjdete v měsíci do práce jen 15krát.
Goals: Budete se podílet na údržbě, opravách a vylepšování strojů vyrábějících spolehlivé produkty, které přispívají ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod v nejrůznějších značkách vozidel. Práce u nás je nejen dobře placená, ale i užitečná a smysluplná. Naše výrobky totiž pomáhají chránit zdraví možná i Vašich blízkých.
Contact: Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
Brankovice 350 – průmyslová zóna
683 33 Brankovice

Tel.: +420 517 302 222
E-Mail: prace.acz@astotec.com  
 
     
     

 
© 2021 ASTOTEC